Transfer Hizmetleri

[cycloneslider id=”transfer”]Transfer ve Shuttle ve Ulaşım Servisimiz 7/24 Emrinizde Nerede Olursanız Olun Havaalanı Transfertransfer hizmetleri

transferhizmetleriTransfer Hizmetleri

Yoğun ve karmaşık ülkemiz trafiğinde gideceğiniz yere hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlarda son model minibüslerle seyahat etmenin adresi Transfer HizmetleriHavalimanı bazlı VIP transferlerin yanı sıra tur ve rehberlik hizmetleri de sunan Transfer Hizmetleri online rezervasyon hizmeti ve uygun fiyat seçenekleriyle emrinizde.

Hedefimiz özellikle havaalanına geliş ve gidişlerde yerli ve yabancı müşterilerimize konforlu bir ulaşım sağlamaktır. Tam donanımlı “Van” tipi araçlar yada rahat edebileceğiniz lux otomobiller ve seçilmiş, çok iyi seviyede yabancı dil bilgisine sahip, konusunda eğitimli ve deneyimli personelimiz ile 24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz.

transferhizmetleriTurizm Sektörünün Parlayan Yıldızı Transfer ve Ulaşım Hizmetleri

Ulaşım için rezervasyon yaptırmak ve transfer hizmeti satın almak istiyorsanız http://www.transferhizmetleri.acilvale.com veya acilvale.com/rezervasyon üzerinden tüm işlemlerinizi güvenle ve kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Ekonomik ve konforlu ulaşıma call center üzerinden erişmek ve transfer rezervasyonunuzu ve satın alma işlemlerinizi bu şekilde gerçekleştirmek isterseniz (+90) 507 603 48 55 numaralı telefondan satış yetkililerimize yaptırabilirsiniz.

       Vip Transfer ” görevlisi müşterilerimizi Havalimanı Dış hatlar Terminalinde pasaport kontrolünden hemen sonra ( karşılama salonu ) ve İç hatlar Terminalinde karşılamakta, bavul taşıma, “Porter” temini, banka / döviz işlemleri veya yolculuk boyunca çıkabilecek diğer ihtiyaçlarında yardımcı olmaktadır. 

viptransfer

Ülkemizin Bir Çok Şehrinde Güvenle Biz Tercih Edebilirsiniz

Havaalanı Transfer Hizmeti ile ayrıca ülkemize yeni gelen misafirlerinizi havalimanında karşılıyoruz ve sizin yanınıza getiriyoruz. Daha bir çok şeyi hayal edebilirsiniz. Sizin emrinizde bir şoför ve otomobil gibi düşünebilirsiniz.

Söylediğimiz gibi siz sadece arkanıza yaslanıyorsunuz. Trafik sıkıntısı çekmiyorsunuz, arabayı park etmek ile uğraşmıyorsunuz. Bu ve bunlar gibi bir çok şey..

Çoğumuz biliriz araba kullanmanın sıkıntılarını. Sizde ayrıcalıklı olmak isterseniz, rezervasyon hattımızı  arayarak bu hizmet hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca aklınıza takılan sorular için hiç çekinmeden bizi arayabilirsiniz.

turhizmhizmetleri